Amoena produktai

Kuomet yra prabylama apie moters pasitikėjimą savimi bei draugystę su savo kūnu, OrtoPro parduotuvėse platinamas Amoena gaminių asortimentas turi sprendimą visiems iškilusiems atvejams. Šis prekės ženklas buvo pasirinktas ne be priežasties, OrtoPro nori būti kartu su moterimis naujojo kelio pradžioje atrandant savo grožį, natūralumą bei gyvenimo kokybę po mastektomijos operacijos.

Moteriškumas atsiskleidžia visomis spalvomis tada, kai moteris pasitiki savimi, yra patenkinta savo išvaizda ir kūno linijomis, todėl teisinga krūties forma yra tokia svarbi ir reikšminga. Amoena yra didžiausias pasaulio novatorius krūties protezų srityje, o sutelkus ilgametę, specializuotą patirtį yra  kuriami  ir gaminami ne tik pilni krūties protezai, bet ir daliniai krūties protezai įgytiems krūtų defektams kompensuoti. Be to, kiekvienas platinamas protezas yra sukurtas taip, kad jį būtų lengva ir patogu naudoti su bet kuria modifikuotos konstrukcijos liemenėle iš plataus Amoena apatinio trikotažo pasirinkimo.

OrtoPro platinamų liemenėlių asortimentas suderina tiek apatinio trikotažo estetinę išvaizdą, tiek funkcionalumą, siekiant pabrėžti moters kūno linijų formą ir suteikti komforto pojūtį bet kokiomis aplinkybėmis. Reguliuojamas, kvėpuojančias, prisitaikančias prie krūtų formos ir „atmintį“ turinčias, įvairių stilių liemenėles OrtoPro parduotuvėse atras ir džiaugsis kiekviena, nes nėra jokių priežasčių nepamilti Amoena produkcijos!

Krūties protezai Apatinis trikotažas  
Pooperaciniai gaminiai Sportinė apranga  
Laisvalaikio apranga Maudymosi kostiumėliai  
Galvos apdangalai Prekės nėščiosioms