Čiurnos patempimas

Patempti čiurnos raiščiai – dažna trauma ne tik tarp sportininkų, bet ir nesportuojančių žmonių, kadangi taip susižeisti labai paprasta 다운로드. Netaisyklingai pastatėte koją, paslydote, suklupote lipdami laiptais – visa tai gali baigtis nuo keturių iki šešių savaičių gydymo. Moterims, nešiojančioms aukštakulnius, reikėtų būti ypač atidžioms; kuo didesnis kulnas, tuo didesnė traumos tikimybė 다운로드.

Manau, kad pasitempiau čiurną – ką toliau daryti?

Jeigu nikstelėję koją jaučiate ūmų, sunkiai tveriamą skausmą, pastebite poodines kraujosruvas bei čiurnos tinimą, geriausia nedelsiant kreiptis į gydytoją ortopedą 스케치업 모델 다운로드. Jis atliks reikiamus tyrimus ir, nustatęs čiurnos raiščio patempimą, skirs gydymą.

Čiurnos patempimas pirmiausia gydomas koją sutvirtinus elastiniu bintu arba įtvaru, kad būtų numalšintas skausmas ir patinimas 다운로드. Svarbu traumuotą vietą bintu neapjuosti per stipriai, kadangi tokiu atveju galite padidinti skausmą ar suintensyvinti kraujosruvas.

Antra, patinusią vietą reikėtų pašaldyti 호텔 델루나4화 다운로드. Šaldymas ypač svarbus 48 valandas po traumos. Trečia, pirmas dvi paras taip pat būtina sumažinti krūvį, tenkantį čiurnai, taigi siūloma ilsėtis, kuo mažiau judėti 쇠귀체 다운로드. Galų gale, koją patartina laikyti šiek tiek pakėlus, nakčiai galima po ja pasidėti pagalvę.

Čiurnos raiščio patempimas – kaip to išvengti 다운로드?

Jeigu sportuojate, nepamirškite apšilimo, kuris padės išvengti ne tik čiurnos, bet ir kitokių traumų. Neapleiskite tempimo pratimų – kelios minutės ir galbūt apsaugosite save nuo pusantro mėnesio šlubavimo 텍사스 홀덤 게임 다운로드. Be to, pasirūpinkite tinkama, patogia avalyne.

Žinoma, nuo traumų negalime būti apsaugoti šimtu procentų, tačiau, įdėjus pastangų, įmanoma to išvengti icloud 사진. Atminkite, kad atidumas, atsargumas gėdos nedaro.

UAB „Ortopro“ siūlo aukštos kokybės įtvarus ir tvarsčius 다운로드. Kadangi įmonė bendradarbiauja su Valstybine ligonių kasa, dalis arba visa kaina ortopedinėms priemonėms yra kompensuojama atsižvelgiant į paciento socialinę padėtį bei diagnozę.