Kineziterapija ir masažai

Kineziterapija – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių 살림남2 다운로드. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę mplab x ide. Sudarant pacientams kineziterapijos priemonių planą, būtina įvertinti ne tik bendrą ligonių būklę, biosocialinių funkcijų sutrikimus, bet ir pakenktų organų ar sistemų būklę 다운로드.

Vilniaus filiale yra atliekamos individualios reabilitacijos procedūros (parenkamos pagal poreikį) bei masažai 다운로드. Konsultacijos metu yra įvertinama paciento fizinė būklė bei ligos ar traumos poveikis fizinei būklei. Nustačius sutrikimus, yra perenkamas gydymo planas, kurį sudaro įvairūs pratimai, mankštos taikant pagalbines priemones, ar kombinacija su masažais 네트워크 어댑터 드라이버. Taip pat sudaromas planas ir atlikti pratimus namuose. Siekiant geriausių rezultatų labai svarbus bendradarbiavimas su kineziterapeutu.

Kineziterapeutė Rūta turi ilgametę patirtį pacientų reabilitacijoje. Siekiant pagerinti ir atnaujinti žinias yra dalyvavusi daugybėje įvairių seminarų ir kursų. 

Išankstinė registracija telefonu: 8698 88346

Kainynas
Kineziterapeuto konsultacija 
40 Eur
Individualios kineziterapijos procedūros
1 užsiėmimas 20 Eur
5 užsiėmimai 80 Eur
Masažas (30 min)
1 kartas 20 Eur
5 kartai 80 Eur