NAUJIENOS

 

Nuo 2019m 드라마 도깨비 무료 다운로드. spalio 15d. Vilniuje, adresu Žemaitės g. 21,  pradeda dirbti gydytoja vaikų ortopedė traumatologė Viktorija Brogaitė-Martinkėnienė, kuri ne tik teiks konsultacijas, bet atliks ir klubo sąnario echoskopiją (įtariant vaikų klubo sąnario displaziją) 캐논픽쳐스타일 다운로드. Konsultacijos kaina 35Eur. Šiuo metu vaikų klubų displazijos diagnostiką echoskopu atlieka vaikų chirurgė dr. Jolanta Labanauskienė 최강전사 미니특공대 다운로드.

 (Išankstinė registracija tel. +370 5 2159080.

 

 

Nuo 2019m 복음성가. rugsėjo 30d. Vilniuje, adresu Žemaitės g. 21,  konsultuos gydytojas ortopedas traumatologas Tomas Jonaitis (specializuojasi kelio sąnario artroskopijoje, sporto traumų gydyme) 읽을거리 다운로드. Konsultacijos kaina 40Eur.

Išankstinė registracija tel 다운로드. +370 5 2159080.

 

 

Rokiškio gyventojų dėmesiui 위키드 노래 다운로드!

Trečiadieniais nuo 10.30 iki 12 val į VšĮ Rokiškio rajono ligoninėje (V 다운로드. Lašo g. 3) I aukšte esančias patalpas (120 kabinetas) atvyksta ortopedas-technikas. Būtina išankstinė registracija tel. +370 612 93135.

 

UAB “OrtoPro” – oficialūs atstovai Baltijos šalyse 다운로드!

UAB “OrtoPro” – vienintelė ortopedijos įmonė Lietuvoje ne tik gaminanti protezus su BOA sistema, bet ir ja prekiaujanti Free proxy download.

Protezų priemėjai su įmontuota BOA sistema – naujos kartos technologinis sprendimas, leidžiantis reguliuoti priemėjo apimtį keičiantis bigės matmenims. Bigės apimtys keičiasi ne tik dienomis, bet ir valandomis. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių – pasikeitusios kraujotakos, net nuo maisto ar skysčių vartojimo. Taigi, BOA sistema su mikro įmontuojamu lizdu, supaprastina ir pagreitina protezo uždėjimo/nuėmimo procesą, nereikalauja didelių pastangų (žr. žemiau).

BOA sistemos dėka palengvinama pacientų kasdienybė.

Tiesiog pasukite ir pirmyn!