NAUJIENOS

 

DĖMESIO!

Nuo š. m. spalio 25 d. Vilniuje, adresu Naugarduko g. 97, ketvirtadieniais konsultuos suaugusiųjų gydytojas ortopedas traumatologas Eduardas Bartkevičius. Gydytojas konsultuos esant sudėtingiems kelių, čiurnų, klubų, pečių traumų atvejams. Konsultacijos su siuntimu NEMOKAMOS.

Būtina išankstinė registracija tel. +370 5 2159080.

 

 

Rokiškio gyventojų dėmesiui!

Trečiadieniais nuo 10 iki 12 val į VšĮ Rokiškio rajono ligoninėje (V. Lašo g. 3) I aukšte esančias patalpas (120 kabinetas) atvyksta ortopedas-technikas. Būtina išankstinė registracija tel. +370 682 45959, +370 612 93135. 

 

 

 

UAB “OrtoPro” – oficialūs atstovai Baltijos šalyse!

UAB “OrtoPro” – vienintelė ortopedijos įmonė Lietuvoje ne tik gaminanti protezus su BOA sistema, bet ir ja prekiaujanti.

Protezų priemėjai su įmontuota BOA sistema – naujos kartos technologinis sprendimas, leidžiantis reguliuoti priemėjo apimtį keičiantis bigės matmenims. Bigės apimtys keičiasi ne tik dienomis, bet ir valandomis. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių – pasikeitusios kraujotakos, net nuo maisto ar skysčių vartojimo. Taigi, BOA sistema su mikro įmontuojamu lizdu, supaprastina ir pagreitina protezo uždėjimo/nuėmimo procesą, nereikalauja didelių pastangų (žr. žemiau).

BOA sistemos dėka palengvinama pacientų kasdienybė.

Tiesiog pasukite ir pirmyn!