NAUJIENOS

 

UAB “OrtoPro” – oficialūs atstovai Baltijos šalyse!

UAB “OrtoPro” – vienintelė ortopedijos įmonė Lietuvoje ne tik gaminanti protezus su BOA sistema, bet ir ja prekiaujanti.

Protezų priemėjai su įmontuota BOA sistema – naujos kartos technologinis sprendimas, leidžiantis reguliuoti priemėjo apimtį keičiantis bigės matmenims. Bigės apimtys keičiasi ne tik dienomis, bet ir valandomis. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių – pasikeitusios kraujotakos, net nuo maisto ar skysčių vartojimo. Taigi, BOA sistema su mikro įmontuojamu lizdu, supaprastina ir pagreitina protezo uždėjimo/nuėmimo procesą, nereikalauja didelių pastangų (žr. žemiau).

BOA sistemos dėka palengvinama pacientų kasdienybė.

Tiesiog pasukite ir pirmyn!

NAUJA PASLAUGA KLAIPĖDOS “ORTOPRO” PADALINYJE  

KINEZIOLOGINIS TEIPAVIMAS

UAB “Ortopro” Klaipėdos filiale teipavimo paslaugas atliks sertifikuotas traumatologas Paulius Piesliakas. Kineziologinį teipavimą atliks esant šioms indikacijoms: esant galūnių tinimui, čiurnos raiščių traumoms, achilo sausgyslių uždegimams, sumušimams, kelio sąnario uždegimams, raumenų patempimams, daliniams raumenų plyšimams, riešo sausgyslių uždegimams, alkūnės sąnario uždegimams, peties nestabilumui, raktikaulio petinio galo panirimui, šonkaulių lūžiams, stuburo apatinės dalies skauskams ir pan.

Bet kurios srities teipavimo paslaugos kaina 15 eur. (kineziologinis teipas įskaičiuotas į paslaugos kainą).

Išankstinė registracija tel.: +370 615 16406