NAUJIENOS

 

Nuo 2019m. spalio 15d. Vilniuje, adresu Žemaitės g. 21,  pradeda dirbti gydytoja vaikų ortopedė traumatologė Viktorija Brogaitė-Martinkėnienė, kuri ne tik teiks konsultacijas, bet atliks ir klubo sąnario echoskopiją (įtariant vaikų klubo sąnario displaziją). Konsultacijos kaina 35Eur. Šiuo metu vaikų klubų displazijos diagnostiką echoskopu atlieka vaikų chirurgė dr. Jolanta Labanauskienė.

 (Išankstinė registracija tel. +370 5 2159080.

 

 

Nuo 2019m. rugsėjo 30d. Vilniuje, adresu Žemaitės g. 21,  konsultuos gydytojas ortopedas traumatologas Tomas Jonaitis (specializuojasi kelio sąnario artroskopijoje, sporto traumų gydyme). Konsultacijos kaina 40Eur.

Išankstinė registracija tel. +370 5 2159080.

 

 

Rokiškio gyventojų dėmesiui!

Trečiadieniais nuo 10.30 iki 12 val į VšĮ Rokiškio rajono ligoninėje (V. Lašo g. 3) I aukšte esančias patalpas (120 kabinetas) atvyksta ortopedas-technikas. Būtina išankstinė registracija tel. +370 612 93135.

 

UAB “OrtoPro” – oficialūs atstovai Baltijos šalyse!

UAB “OrtoPro” – vienintelė ortopedijos įmonė Lietuvoje ne tik gaminanti protezus su BOA sistema, bet ir ja prekiaujanti.

Protezų priemėjai su įmontuota BOA sistema – naujos kartos technologinis sprendimas, leidžiantis reguliuoti priemėjo apimtį keičiantis bigės matmenims. Bigės apimtys keičiasi ne tik dienomis, bet ir valandomis. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių – pasikeitusios kraujotakos, net nuo maisto ar skysčių vartojimo. Taigi, BOA sistema su mikro įmontuojamu lizdu, supaprastina ir pagreitina protezo uždėjimo/nuėmimo procesą, nereikalauja didelių pastangų (žr. žemiau).

BOA sistemos dėka palengvinama pacientų kasdienybė.

Tiesiog pasukite ir pirmyn!