NAUJIENOS - ortopedijos projektai

 

NAUJIENOS

 

Rokiškio gyventojų dėmesiui!

Trečiadieniais nuo 10 iki 12 val į VšĮ Rokiškio rajono ligoninėje (V. Lašo g. 3) I aukšte esančias patalpas (120 kabinetas) atvyksta ortopedas-technikas. Būtina išankstinė registracija tel. +370 682 45959, +370 612 93135. 

 

DĖMESIO!

Nuo š. m. birželio mėn. Vilniuje, adresu Naugarduko g. 97, ketvirtadieniais konsultuos gydytojas ortopedas traumatologas Eduardas Bartkevičius. Būtina išankstinė registracija tel. +370 5 2159080.

 

 

UAB “OrtoPro” – oficialūs atstovai Baltijos šalyse!

UAB “OrtoPro” – vienintelė ortopedijos įmonė Lietuvoje ne tik gaminanti protezus su BOA sistema, bet ir ja prekiaujanti.

Protezų priemėjai su įmontuota BOA sistema – naujos kartos technologinis sprendimas, leidžiantis reguliuoti priemėjo apimtį keičiantis bigės matmenims. Bigės apimtys keičiasi ne tik dienomis, bet ir valandomis. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių – pasikeitusios kraujotakos, net nuo maisto ar skysčių vartojimo. Taigi, BOA sistema su mikro įmontuojamu lizdu, supaprastina ir pagreitina protezo uždėjimo/nuėmimo procesą, nereikalauja didelių pastangų (žr. žemiau).

BOA sistemos dėka palengvinama pacientų kasdienybė.

Tiesiog pasukite ir pirmyn!